סדנאות וימי עיון ע"י מרצה בכירה בתחום הגרפולוגיה המשפטית 

 

תורת הגרפולוגיה, כבר משמשת שנים מנהלים, מנהיגים ואנשים נוספים המעוניינים לדעת מי עומד מולם  אם זה מועמד לעבודה, עמית, מתחרה ואפילו אנשים שמעוניינים לדעת יותר פרטים מעמיקים על עצמם. מיטב המרצים בתחום הגרפולוגיה, יקנו לכם כלים שימושיים כאשר תירשמו אל סדנאות וימי עיון בתחום כה מרתק זה. הסדנא, משלבת הסברים על השימושים השונים והיום יומיים של מדע הגרפולוגיה כאשר מדובר בהתנסות וחוויה אינטראקטיבית של הקהל באמצעות הדגמות והשתתפות פעילה.

גם באמצעות ציורים, ניתן ללמוד על אופי ותכונות שונות של אנשים. ניתן לראות באמצעות כתב היד רגשות, יצרים, ביטחון עצמי, מיניות, זוגיות, התאמה לסוגי המקצועות השונים ועוד. בסדנאות, תחוו באמצעות הגרפולוגיה מה היכולות, הכישרונות והאיכויות של אדם על פי כתב היד שלו. שינויים והשפעות פיזיולוגיות ורגשית של כתב היד, לחץ הכתב, מבנה הקו, עיצוב האות, סוג הכתב, מהירות הכתב, סגנונות תנועה ועוד.

 

באמצעות סדנאות וימי עיון ניתן ללמוד את הקשר בין כתב היד ונפש האדם

אנשים רבים הולכים להרצאות וסדנאות בנושא גרפולוגיה כאשר היא משולבת בנושאים שונים. בסדנא בוחנים מה הקשר בין גרפולוגיה ונפש האדם ותכונות אלה ניתן לראות באמצעות הכתב. בסדנאות אלה, דנים בנושאים כגון: תחום הלימודים שעשויים להתאים לאנשים שמשתתפים בסדנא ומעוניינים לדעת מה יגרום להם לסיפוק בחייהם. המעניין בגרפולוגיה הוא שלכל אדם כתב שונה, כך שניתן לנתח את כתב היד וכן את המצוקות או החששות של כל אדם. גם אינטליגנציה רגשית ניתן לבחון באמצעות כתב היד.

כתב היד אחראי על החלקים הקונטיביים במוח ופעולת הכתיבה מפתחת את האינטליגנציה ואת החלקים הגבוהים של אופן החשיבה גם בעידן המחשב. בסדנא  לומדים ציורים וכתב יד, אשר מהווים פתח לעולם הפנימי של ילדים ומבוגרים כאחד. על מנת להיות גרפולוג מקצועי, יש להיות בעלי רצון ועניין להבין את האחרים. לימודים כגון לימודי פסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות, הם רקע מאוד חיוני למי שמעוניין להיות גרפולוג מוסמך.

 

קריטריונים לבחירת סדנה מקצועית לגרפולוגיה ופסיכולוגיה התנהגותית

על מנת להירשם אל סדנאות וימי עיון בתחום הגרפולוגיה וטעימה מהפסיכולוגיה ההתנהגותית, חשוב כי המרצה בסדנא יכיר את התכנים לעומק. הסדנאות מיועדות למי שמתעניין בתחום זה, למי ששוקל ללמוד ולקבל הסמכה בתחום בעתיד, מנהלי ארגונים שמעוניינים שיהיה להם ידע בגרפולוגיה, כך שיוכל לזהות אופי של עובדים, מתחרים או שותפים בעסקים. בין הנושאים שיילמדו בסדנא, יהיה גם נושא הגרפולוגיה המשפטית, אשר משמש לגילוי זיוף של מסמכים, חתימות, פענוח אופי של אדם שנאשם בעבירה מסוימת ועוד.

בסדנא, המשתתפים יבינו את ההיגיון שמאחורי הגרפולוגיה ואת הקשר שלו  בין המוח והיד. בסדנא המשתתפים יבינו בנוסף, שאין שתי חוות דעת גרפולוגיות זהות ממש כש שאין שני כתבי יד זהים. ללא ספק הגרפולוגיה הינה עולם מרתק וסדנאות אלה יחשפו בפניכם את העולם המרתק של האותיות ותוכלו להבין מה מסתתר מאחוריהן.

 

ללמוד סדנת גרפולוגיה אצל המומחית בתחום

אם הגרפולוגיה והתנהגות בני האדם מעניינת אתכם, הנכם מוזמנים  ללמוד בסדנא מרתקת שמועברת ע"י אחת מהגרפולוגיות הבולטות  ד"ר בתיה כהן קרויטורו שהיא בעלת ניסיון של 31 שנים והיא מנהלת מכון לפסיכו גרפולוגיה יישומית והיא אף עדה מומחית מטעם ביהמ"ש השונים בארץ. ד"ר כהן קרויטורו מספקת שירות למשפטנים  ולמערכת המשפט.  בתיה עובדת כפסיכולוגית וגרפולוגית כאשר היא מתמחה בתחום האבחון והטיפולים בנושאיים כגון: חרדות, יחסי אובייקט, ילדים, נוער בסיכון, טיפול זוגי, הכוונה מקצועית והעצמה אישית. ד"ר בתיה כהן קרויטורו הינה בעלת תואר ראשון במדעי התנהגות, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ותואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית והתנהגותית, דוקטורט בפסיכולוגיה בנושא אבחון פרופיל של הורים הרוצחים את ילדיהם.

בסדנה שמעבירה ד"ר קרויטורו  נלמדים נושאים כגון: תקשורת בין אישית, הביטחון העצמי, קביעת סדרי עדיפויות, גרפולוגיה שימושית, דימוי עצמי, קבלת החלטות, חתירה למטרה, מימוש עצמי,, מבוא לגרפולוגיה, גרפולוגיה למתקדמים, ציורי מבוגרים ועוד.

אשמח לעמוד לשירותכם תמיד

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם